Advokátní úschova

Jistota pro obě strany...

Potřebujete vypořádat SJM, podílové spoluvlastnictví nebo uzavřít kupní smlouvu?

Advokátní úschova představuje jistotu pro obě strany, pokud kupujete nebo vypořádáváte majetek a nechcete druhé straně dávat peníze předem.

Připravím smlouvu o úschově finančních prostředků nebo listin dle Vašich konkrétních požadavků. Peníze vyplatím nebo listiny vydám až po splnění domluvených podmínek.

Finanční prostředky složené do úschovy jsou složeny na účtu advokátní úschovy, který je bankou veden pouze za tímto účelem, zcela odděleně od peněz advokáta či jiných klientů. V případě vedení exekuce na prostředky advokáta, peníze složené na těchto účtech nejsou exekucí postiženy.

Je advokátní úschova peněz bezpečné řešení?

Peníze jsou vždy na zvláštním účtu na jméno advokáta označeném jako advokátní úschova. Na jednom účtu může být vždy pouze jedna úschova! Majetek klienta je tak oddělený od majetku advokáta i ostatních klientů a nehrozí tedy jeho zahrnutí do pozůstalosti, majetkové podstaty při úpadku advokáta nebo jeho ohrožení v exekuci vedené proti advokátovi. Složení peněz na účet úschovy advokát klientovi potvrdí.

Kolik stojí advokátní úschova?

Výše odměny za advokátní úschovu peněz nebo listin se odvíjí zejména od podmínek konkrétní úschovy. Na celkové finální výši odměny se vždy dohodneme předem.

Kontaktujte mne a domluvte si třeba jen nezávaznou konzultaci pomocí kontaktního formuláře nebo telefonicky na čísle 605 852 241

Prosím, vyplňte své jméno a příjmení.

Prosím, zadejte svou emailovou adresu.

Prosím, zadejte své telefonní číslo, abych vás mohla kontaktovat.

Prosím, popište svůj problém.


Neplatný vstup

Chcete to raději probrat ústně? Zavolejte mi a domluvte si i nezávaznou konzultaci!