Slovy mých klientů

Advokát pro rodinné právo musí být občas terapeut, diplomat, vyjednavač, nebo prostě přítel. Vzájemná důvěra mezi advokátem a klientem je velmi důležitá. Někteří klienti se rozhodli, že se o svou zkušenost s naší advokátní kanceláří podělí.

"Velmi rychle po rozchodu s bývalou partnerkou jsem pochopil, že jakákoliv dohoda s ní nebude možná...Na doporučení mého pacienta právníka jsem se obrátil na paní magistru Horákovou a hned po prvním sezení jsem pochopil, že jsem našel to, co jsem hledal. Jedná se o advokáta, který neslibuje úspěch a vítězství a hlavně se neomezuje na strohý překlad paragrafů do „lidské“ řeči. Pomůže totiž vybudovat strategii a na každý tah protihráče obratně reaguje."

MUDr. Tomáš Sochor

Více info

"Moc děkuji za odpověď a chci Vám poděkovat asi za hodně lidí, kterým tímto hodně pomůžete i psychicky. S pozdravem,"

Luboš Ptáček

"Rádi bychom vřele doporučili právní zastoupení paní advokátky Mgr. Hany Horákové. Její služby jsou na vysoké úrovni – kvalita, spolehlivost, rychlost. Za její právní pomoc a zastoupení mnohokrát děkujeme."

Zuzana Dolníková a Jindřich Mysliveček

Více info

"Chci ještě jednou touto cestou poděkovat paní Horákové. Odvedla skutečně velký kus skvělé práce s tím, že mi dala ještě na závěr pár dobrých rad. Děkuji paní Horáková, jsem s pozdravem."

Kunčická Iveta

Více info

"Dobrý den, ještě jednou Vám chci moc poděkovat za pomoc a vstřícné jednání. Díky Vašemu přístupu jsem celou tu pitomou situaci zvládala mnohem lépe."

Lída Zahradníčková a Lenička s Janinkou