Slovy mých klientů

Advokát pro rodinné právo musí být občas terapeut, diplomat, vyjednavač, nebo prostě přítel. Vzájemná důvěra mezi advokátem a klientem je velmi důležitá. Někteří klienti se rozhodli, že se o svou zkušenost s naší advokátní kanceláří podělí.

"Služby paní Horákové velmi doporučuji. Oceňuji preciznost, lidský přístup a také mi její rady ušetřili nemálo dalších výdajů."

M. Bartošová

Více info

"Dobrý den, ještě jednou Vám chci moc poděkovat za pomoc a vstřícné jednání. Díky Vašemu přístupu jsem celou tu pitomou situaci zvládala mnohem lépe."

Lída Zahradníčková a Lenička s Janinkou

"Na paní doktorku Horákovou jsem přišel úplnou náhodou. Nacházel jsem se v nelehké životní situaci, do čehož mě ještě bývalá partnerka zažalovala o výrazné zvýšení výživného. U soudu jsem nikdy nebyl (předtím jsme se dohodli) a tak jsem hledal advokáta na internetu. Absolvoval jsem dvakrát vstupní konzultaci u jiných právníků, ale nebylo to ono - sice z nich vyzařovala erudice, ale neviděl jsem zájem o můj případ. Pak jsem navštívil i paní Horákovou a věděl jsem, že "toto je ono". Studnice rad a zkušeností a laskavý empatický přístup"

Petr Beneš

Více info

"Moc děkuji za odpověď a chci Vám poděkovat asi za hodně lidí, kterým tímto hodně pomůžete i psychicky. S pozdravem,"

Luboš Ptáček

"Velmi rychle po rozchodu s bývalou partnerkou jsem pochopil, že jakákoliv dohoda s ní nebude možná...Na doporučení mého pacienta právníka jsem se obrátil na paní magistru Horákovou a hned po prvním sezení jsem pochopil, že jsem našel to, co jsem hledal. Jedná se o advokáta, který neslibuje úspěch a vítězství a hlavně se neomezuje na strohý překlad paragrafů do „lidské“ řeči. Pomůže totiž vybudovat strategii a na každý tah protihráče obratně reaguje."

MUDr. Tomáš Sochor

Více info

"Chci ještě jednou touto cestou poděkovat paní Horákové. Odvedla skutečně velký kus skvělé práce s tím, že mi dala ještě na závěr pár dobrých rad. Děkuji paní Horáková, jsem s pozdravem."

Kunčická Iveta

Více info

"Rádi bychom vřele doporučili právní zastoupení paní advokátky Mgr. Hany Horákové. Její služby jsou na vysoké úrovni – kvalita, spolehlivost, rychlost. Za její právní pomoc a zastoupení mnohokrát děkujeme."

Zuzana Dolníková a Jindřich Mysliveček

Více info