"Na paní doktorku Horákovou jsem přišel úplnou náhodou. Nacházel jsem se v nelehké životní situaci, do čehož mě ještě bývalá partnerka zažalovala o výrazné zvýšení výživného. U soudu jsem nikdy nebyl (předtím jsme se dohodli) a tak jsem hledal advokáta na internetu. Absolvoval jsem dvakrát vstupní konzultaci u jiných právníků, ale nebylo to ono - sice z nich vyzařovala erudice, ale neviděl jsem zájem o můj případ. Pak jsem navštívil i paní Horákovou a věděl jsem, že "toto je ono". Studnice rad a zkušeností a laskavý empatický přístup"

Petr Beneš

"Na paní doktorku Horákovou jsem přišel úplnou náhodou. Nacházel jsem se v nelehké životní situaci, do čehož mě ještě bývalá partnerka zažalovala o výrazné zvýšení výživného. U soudu jsem nikdy nebyl (předtím jsme se dohodli) a tak jsem hledal advokáta na internetu. Absolvoval jsem dvakrát vstupní konzultaci u jiných právníků, ale nebylo to ono - sice z nich vyzařovala erudice, ale neviděl jsem zájem o můj případ. Pak jsem navštívil i paní Horákovou a věděl jsem, že "toto je ono". Studnice rad a zkušeností a laskavý empatický přístup.

Svěřil jsem ji tedy mou kauzu a nemohl jsem udělat lépe! Celým soudním řízením mě provedla s grácií a vždy mi dobře radila. Nikdy pak nezapomenu na její závěrečnou řeč, která byla bez přehánění fenomenální a celý výsledek byl, že spor skončil nad mé očekávání dobře.

Služby paní doktorky Horákové určitě doporučuji všem - koneckonců po první konzultaci sami uvidíte, že je tato recenze pravdivá..."

Petr Beneš